Reklama

Reklama

Uczestnik programu TVP weźmie udział w akcji kutnowskiego szpitala

Opublikowano: pt, 1 paź 2021 09:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Szpital Samorządowy organizuje kolejną akcję promująca zdrowy styl życia. Poinformowano także, że weźmie w niej udział uczestnik programu TVP.

Reklama

Kolejny rajd rowerowy organizowany przez dyrekcję kutnowskiego szpitala wystartuje w niedziele o godzinie 11 (szczegóły na plakacie w galerii). Hasłem wydarzenia jest „Obniż tętno spoczynkowe-zachowaj serce na dłużej”.

- Przed nami wspaniała wycieczka do malowniczego Rezerwatu Perna. Do przejechania w obie strony ok 25km. Tempo będzie dostosowane do najsłabszego uczestnika. Po drodze kilka krótkich przystanków. W Rezerwacie będzie ponad godzinna przerwa przy ognisku na gawędy i pieczenie kiełbasek z kija (prowiant na ognisko zapewnia organizator - szpital) – informuje Bartosz Serenda, zastępca dyrektora ds. komunikacji i jakości.

Dla każdego uczestnika przewidziano smaczne jabłka oraz zdrowe ciasteczka owsiane specjalnie upieczone przez młodzież z ZSZ Nr 2 tzw. "Troczewski"

To ostatnia w tym roku edycja rajdu. W ten sposób, poprzez organizację drugiej już edycji rowerowych przejażdżek, szpital chce zachęcić i wypromować regularny ruch na świeżym powietrzu i rekreacyjny wysiłek fizyczny jako jeden ze sposobów obniżenia tętna spoczynkowego. Celem jest również sukcesywna budowa społeczność przyjaciół wokół kutnowskiego szpitala.

Co ciekawe z mediów społecznościowych o rajdzie dowiedział się mieszkaniec Płocka, który przyjedzie rowerem do naszego miasta specjalnie po to, by wziąć udział w wydarzeniu. Pan Łukasz – bo o nim mowa – to programu "Moje życie XXL" emitowanego w TVP.

- Zapowiedział, że z chęcią wymieni się swoimi doświadczeniem w zrzucaniu wagi z innymi uczestnikami wycieczki. Spotkanie z nim może być dla wielu z nas punktem zwrotnym i potrzebną motywacją. Także Kochani podbijamy i w niedzielę widzimy się na rowerach! Szczególnie, że macie bliżej niż Pan Łukasz – zachęca Bartosz Serenda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)