Reklama

Udało się! Wszystkie rodziny otrzymają pomoc

Opublikowano:
Autor:

Udało się! Wszystkie rodziny otrzymają pomoc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia To już jutro! Kilkadziesiąt potrzebujących rodzin z powiatu kutnowskiego, które zakwalifikowały się do Szlachetnej Paczki znalazły swoich darczyńców. Magazyn znajdujący się w budynku I LO w Kutnie wypełnia się już paczkami i prezentami.

Darczyńcy obładowani paczkami, wolontariusze w pocie czoła pakujący dary, firmy i osoby prywatne kursujące od magazynu do domów kilkudziesięciu rodzin, a to wszystko zupełnie bezinteresownie - tak od kuchni wygląda wielki finał Szlachetnej Paczki. Weekend cudów odbędzie się już w ten weekend i to właśnie jutro i w niedzielę aż 45 rodzin z powiatu kutnowskiego otrzyma najpotrzebniejsze artykuły. Każda z nich znalazła swoich bohaterów, którzy powoli zapełniają już magazyn i dzięki którym święta dla tych wszystkich potrzebujących mieszkańców będą szczęśliwsze. A to dlatego, że w naszym regionie „Lubią ludzi” - takie hasło bowiem przyświeca Szlachetnej Paczce w Kutnie. Jak podkreślała Agnieszka Sakson-Koniuszy, lider akcji w powiecie kutnowskim, jeszcze nigdy żadna rodzina z Kutna i okolic nie została bez pomocy, a darczyńcy za każdym razem dopisywali.

Wśród rodzin zarejestrowanych w bazie znalazły się zarówno osoby samotne, jak i rodziny wielodzietne. Na liście najbardziej potrzebnych darów znalazły się m.in. się żywność, odzież, artykuły chemiczne, sprzęty AGD, ale wśród potrzeb pojawiała również pomoc niematerialna. Na szczęście ludzi o dobrych sercach, którzy byli w stanie zdobyć wszystkie niezbędne artykuły dla wybranej przez siebie rodziny nie zabrakło.

Honorowy patronat nad akcją objął Prezydent Miasta Kutno oraz Starosta Kutnowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE