Reklama

Udany tydzień młodych piłkarzy

Opublikowano:
Autor:

Udany tydzień młodych piłkarzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia To był udany tydzień dla młodych piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Młode Lwy. Pierwsze zwycięstwo w turnieju rocznika 2003 w Kutnie, a potem kolejny w sobotę na turnieju w Łowiczu.Zawodnicy z każdym meczem grali coraz lepiej. Prawdziwy popis dali zwłaszcza w meczu z głównym faworytem turnieju Wisłą Płock. Fantastyczna postawa zespołu w defensywie, prawdziwie lwia zaciekłość drużyny w atakowaniu przeciwnika i wielki talent Huberta Stolarczyka dał nam niespodziewana wygraną 2:0.

W całym turnieju nasze lwiątka nie odniosły nawet jednej porażki. Pierwsze punkty straciliśmy dopiero w ostatnim meczu z Widzewem zakończonym bezbramkowym remisem, kiedy już było wiadomo, że zostaliśmy zwycięzcami całego turnieju.

Jak podkreślali zdziwieni trenerzy ekip biorących udział w turnieju, staliśmy się prawdziwą rewelacją. Wszystkie ekipy występujące w Łowiczu mają za sobą, co najmniej trzyletni staż treningowy, my po zaledwie czterech miesiącach działalności odnieśliśmy nad nimi wielki triumf.

- Zwycięstwo w całym turnieju i tytuł najlepszego zawodnika dla Huberta Stolarczyka to powody do prawdziwej dumy. To zwycięstwo powinno być dodatkowym bodźcem do pilnej i systematycznej pracy na zajęciach - zachwyca się trener zespołu.

Skład AP Młode Lwy: Hubert Stolarczyk, Hubert Sobota, Nikodem Sujecki, Bartłomiej Kopański, Dawid Wiśniewski, Miłosz Sienkiewicz, Bartosz Buczyński, Bartek Nowak, Michał Kubicki, Michał Jurczak, Paweł Luba, Wiktor Florczak.

Przypominamy, że Akademia prowadzi zajęcia we wtorki o godz. 18:00 w SP nr 1 dla roczników 2004-2006, o godz. 20 w Gimnazjum nr 2 dla roczników 2002-2003. We czwartki obie grupy mają zajęcia o 20:00 w Gimnazjum nr 2. Szczegóły na stronie akademii www.apmlodelwy.pl, lub pod nr tel 511 533 333.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE