Reklama

Uderzył w głowę i skradł plecak. Może posiedzieć nawet 15 lat!

Opublikowano:
Autor:

Uderzył w głowę i skradł plecak. Może posiedzieć nawet 15 lat! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratury śledztwo w sprawie rozboju, który miał miejsce w Parku Traugutta. Sprawca został zatrzymany w bezpośrednim pościgu przez policjantów. Usłyszał zarzuty w warunkach recydywy zagrożone karą do 15 lat pozbawienia wolności.- 19 maja o godzinie 23.40 oficer dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w rejonie Parku Traugutta 23-letni mieszkaniec Kutna został uderzony w tył głowy przez nieznanego sprawcę. Napastnik miał grozić poszkodowanemu, następnie siłą wyrwał mu z rąk plecak i uciekł w nieznanym kierunku - informuje podkom. Paweł Witczak.

Na miejsce interwencji dyżurny skierował patrole policjantów. Dzięki dokładnemu opisowi wyglądu sprawcy już po kilku minutach był on w policyjnym radiowozie. Mężczyzna został zauważony w rejonie Kutnowskiego Domu Kultury.

Na widok policjantów podjął próbę ucieczki. Został zatrzymany po krótkim pościgu. Sprawcą okazał się 25-letni mieszkaniec Kutna. Wcześniej karany za podobne przestępstwa. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. 20 maja usłyszał prokuratorskie zarzuty dokonania rozboju w warunkach recydywy. Za ten czyn grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Do sądu skierowano wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE