Reklama

Ukraińcy, Niemcy, Czesi... Skąd turyści przyjeżdżają do Kutna?

Opublikowano:
Autor:

Ukraińcy, Niemcy, Czesi... Skąd turyści przyjeżdżają do Kutna?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wakacje to idealna pora na podróżowanie po miastach nie tylko Polski, ale i Europy. Będąc nad naszym morzem lub w górach nie sposób przegapić zagranicznych turystów. Tymczasem okazuje się, że w Kutnie również ich nie brakuje.

Z jakich krajów starego kontynentu do miasta róż najczęściej przyjeżdżają turyści? Otóż na stronie infogram.com możemy znaleźć dane z ubiegłego roku przedstawiające liczbę osób odwiedzających Kutno z podziałem na kraje pochodzenia. W 2017 roku najwięcej turystów przyjęliśmy z państw sąsiadujących z Polską. Obywateli Ukrainy przyjechało do nas 247, Niemców - 178 i 118 Czechów. Wśród turystów z krajów ościennych znaleźli się także: Litwini - 82, Białorusini - 40, Rosjanie - 61 oraz Słowacy - 12. Ponadto wśród liczniejszych grup odwiedzających nasze miasto byli: Anglicy - 92 osoby, Włosi - 88 i Francuzi - 56.

Więcej danych możecie znaleźć na mapce TUTAJ.

Na stronie infogram.com znaleźliśmy również liczby udzielonych noclegów w Kutnie. W naszych hotelach itp. udzielono 478 noclegów obywatelom USA, 332 Ukraińcom, 298 Niemcom, 283 Duńczykom oraz 263 Włoch

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE