Reklama

Reklama

Ulga dla kierowców i mieszkańców. Narutowicza wreszcie równa jak stół [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 12 kwi 2022 17:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kierowcy i mieszkańcy doczekali się wyrównania nawierzchni jezdni na ulicy Narutowicza w Kutnie. W ostatnim czasie przejazd w tym miejscu nie należał do najprzyjemniejszych, ale na szczęście to już historia.

Reklama

Wcześniej Urząd Miasta w Kutnie zapowiadał, że początek tego tygodnia będzie wiązał się całkowitym zamknięciem ulicy Narutowicza w związku z zaplanowanym układaniem warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni.

Miało to miejsce wczoraj od rana do godzin popołudniowych. Obecnie ulicą Narutowicza można przejechać bez większych problemów, chociaż nadal trwają tam ostatnie prace i wciąż obecni są tam pracownicy i sprzęt, dlatego należy zachować ostrożność.

Po ostatnich pracach związanych z nową nawierzchnią robotnikom zostaną jedynie prace wykończeniowe. Będą one dotyczyły na przykład malowania oznakowania poziomego na jezdni.

To wszystko oznacza ostateczne zakończenie prac, które prowadzone były w tym miejscu w ostatnich miesiącach. Polegały one na kompleksowej wymianie kanalizacji sanitarnej. 

- To dobra informacja dla mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających miejskie targowisko. Przed świętami wielkanocnymi będzie można już przejechać po równej drodze, co jest ważne zarówno dla kupujących jak i sprzedających na targowisku –mówił kilka dni temu Kamil Klimaszewski z Biura Prasowego UM Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy