Reklama

Reklama

Szykują się spore utrudnienia. Jedna z ulic w Kutnie będzie jutro zamknięta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Szykują się spore utrudnienia. Jedna z ulic w Kutnie będzie jutro zamknięta - Zdjęcie główne

Ulica Narutowicza w Kutnie będzie zamknięta w poniedziałek, 11 kwietnia | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W najbliższych dniach zakończą się prace budowlane na ulicy Narutowicza w Kutnie. Na poniedziałek (11 kwietnia) zaplanowane jest układanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni. Będzie się to wiązać z utrudnieniami dla kierowców.

Reklama

- Na czas trwania tych prac, czyli w godzinach od 7:00 do 15:30 ulica Narutowicza będzie zamknięta dla ruchu samochodowego na całej długości. Po południu będzie można już swobodnie przejechać w tamtym rejonie i to po nowej równej nawierzchni – mówi Kamil Klimaszewski z Biura Prasowego UM Kutno.

Tym samym zakończą się trwające w ostatnich miesiącach prace związane z kompleksową wymianą kanalizacji sanitarnej w tym miejscu.

- To dobra informacja dla mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających miejskie targowisko. Przed świętami wielkanocnymi będzie można już przejechać po równej drodze, co jest ważne zarówno dla kupujących jak i sprzedających na targowisku – dodaje Kamil Klimaszewski.

Po ułożeniu warstwy ścieralnej, robotnikom zostaną jedynie prace wykończeniowe związane na przykład z namalowaniem oznakowania poziomego na jezdni.

Info: UM Kutno

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy