Reklama

Reklama

Groźny pożar w powiecie kutnowskim. Trwa akcja gaśnicza, pomagają mieszkańcy

Opublikowano: sob, 9 kwi 2022 17:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kilka zastępów straży pożarnej bierze udział w akcji gaśniczej w miejscowości Buszkówek koło Żychlina. Doszło tam do pożaru stodoły.

Reklama

Zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Buszkówek wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie o godz. 17:38.

W pierwszej kolejności na miejsce zadysponowano druhów z OSP Żychlin (2 zastępy), OSP Pniewo (1 zastęp) oraz OSP Śleszyn (1 zastęp), którzy potwierdzili zdarzenie i przystąpili do natychmiastowych działań. Z żywiołem walczą również strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Kutno (1 zastęp), którzy chwilę później dojechali na miejsce. 

Działania gaśnicze cały czas trwają. Póki co przyczyny zdarzenia nie są znane. Na szczęście, najprawdopodobniej nikt nie został poszkodowany. 

Jak relacjonuje facebookowy profil Kutno Alarmowo, strażakom pomagają osoby postronne, które przy pomocy ładowarek i ciągników usuwają nienaruszone bele ze stodoły.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformowali druhowie OSP Śleszyn, dzięki szybkim działaniom udało się powstrzymać rozprzestrzenianie ognia na resztę stodoły. Wszystkie działania zostały zakończone o godz. 19:34. W akcji gaśniczej brało udział 5 zastępów straży pożarnej, łącznie 21 strażaków.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)