Reklama

Reklama

W Kutnie powstanie kolejny wybieg dla psów? Słowa prezydenta nie pozostawiają wątpliwości [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 9 kwi 2022 10:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wszystko wskazuje na to, że w Kutnie szykuje się kolejna specjalna inwestycja dla czworonogów i ich właścicieli. Po niewątpliwym sukcesie, jakim okazała się budowa pierwszego w naszym mieście wybiegu dla psów w parku nad Ochnią, przyszła pora na kolejne takie miejsce. Gdzie miałoby powstać i co na razie na ten temat wiadomo?

Reklama

Budowa drugiego w Kutnie wybiegu dla psów to inicjatywa radnego miejskiego, Roberta Feliniaka. 23 lutego br. złożył interpelację w tej sprawie do prezydenta miasta. 

Gdzie miałby powstać kolejny wybieg? Jak podkreślił radny, mieszkańcy wielokrotnie wnioskowali o utworzenie takiego miejsca na kutnowskiej Wenecji. 

- Po konsultacjach z mieszkańcami zaproponowałem lokalizację na terenach zielonych obok wiaduktu (między ul. Kopernika a ul. Kochanowskiego).  Miejmy nadzieję, że rozstrzygnięcie będzie szybkie i oczywiście pozytywne – pisał R. Feliniak w mediach społecznościowych. 

Tymczasem poznaliśmy już odpowiedź prezydenta na wystosowane pismo. Przytaczamy ją poniżej. 

- W nawiązaniu do Pana interpelacji z dnia 23 lutego 2022 roku informujemy, iż po ponownym przeanalizowaniu podnoszonej sprawy i dokonaniu oględzin terenu na miejscu informujemy, iż wybieg dla psów o który Pan wnioskuje zostanie zlecony do realizacji w drugiej połowie 2022 roku. O zagospodarowaniu terenu w/w inwestycji i jego funkcjonowaniu będziemy Pana informować na bieżąco – czytamy w odpowiedzi. 

Na chwilę obecną nieznane są większe szczegóły. Jakie urządzenia pojawią się na wybiegu i jak ostatecznie będzie wyglądało to miejsce? Na pewno będziemy o tym jeszcze informować.

W galerii zdjęć do artykułu zobaczycie kilka ujęć z wybranego miejsca, gdzie już wkrótce powstanie wybieg dla psów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)