Reklama

Reklama

Kutno w XX i XXI wieku. Jak nasze miasto prezentowało się na widokówkach? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 8 kwi 2022 15:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia To, jak zmieniło się Kutno bardzo dobrze widać na starych pocztówkach wydanych nawet 100 lat temu. Zapraszamy do obejrzenia kilkunastu widokówek z naszego miasta, na których zobaczycie m.in. ulicę Królewską, ratusz czy kutnowskie kościoły. Więcej pocztówek z „Miasta Róż” zaprezentujemy już wkrótce.

Reklama

Kutno na widokówkach 

Stare widokówki budzą dziś duże zainteresowanie kolekcjonerów. Te przedstawiające najbardziej znane polskie miasta można liczyć wręcz w setkach na różnych serwisach aukcyjnych. Nie brakuje tam jednak także pocztówek z Kutna. Oryginały i reprodukcje można nabyć m.in. w serwisach Allegro czy OLX.

W galerii zdjęć do artykułu prezentujemy kilkanaście widokówek przedstawiających nasze miasto w różnych okresach bliższej i dalszej historii. Zobaczycie m.in. fotografie sprzed ponad 100 lat, ale także takie, na których kurz jeszcze nie zdążył osiąść. Wszystkie pochodzą ze strony fotopolska.eu.

Już niedługo podzielimy się z Wami większą ilością starych pocztówek, tymczasem zapraszamy na wspólną podróż w przeszłość do różnych zakątków Kutna!

A może Wy macie jakieś pocztówki z naszego miasta? Podzielcie się nimi w komentarzach na naszym Facebooku.

Więcej zdjęć z historii Kutna znajdziecie poniżej:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)