Reklama

Reklama

Umowy podpisane, gmina szykuje dwie duże inwestycje. Będą kosztować prawie pół mln zł! [FOTO]

Opublikowano: wt, 7 gru 2021 18:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Blisko 500 tys. zł przeznaczy gmina Krośniewice na realizację dwóch poważnych inwestycji. Burmistrz Katarzyna Erdman podpisała już umowy z wykonawcami.

Reklama

Pierwszą z inwestycji jest rozbudowa budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krośniewicach. Chodzi dokładnie o dostawę, zakup i montaż windy dla osób niepełnosprawnych z terenu gminy Krośniewice. Zadanie to zostanie zrealizowane w ramach  „Programu wyrównania różnic miedzy regionami III” w obszarze B współfinansowanego ze środków PFRON.

Wykonawcą jest Firma Handlowa „ARMED” J. Sienkiewicz, A. Kęsy Spółka Jawna z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim. Całkowita wartość zadania to 354 363,63 złN, w tym kwota z dofinansowania ze środków PFRON: 68 004,64 zł. Termin realizacji niniejszego zadania ustalono do 12 tygodni od dnia podpisania umowy.

Kolejną planowaną inwestycją jest termomodernizacja budynków będących w zasobie mieszkaniowym gminy Krośniewice. Planowana termomodernizacja dotyczy sześciu budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Krośniewicach przy ul. Toruńskiej 1, ul. Toruńskiej 28, ul. Kutnowskiej 13, ul. Kolejowej 19, ul. Plac Wolności 18 oraz ul. Targowej 10.

 Wykonawcą zadania będzie firma Przedsiębiorstwem Usługowo – Handlowym PROTAR. Wartość umowy to 129 150,00 zł brutto. Termin realizacji ustalono na okres do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

- Działam dla dobra mieszkańców - podsumowuje inwestycje burmistrz Krośniewic, Katarzyna Erdman.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)