Reklama

Reklama

Urząd miasta i Leroy Merlin będą wspólnie sprzątać Kutno. Mieszkańcy - pomożecie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Urząd miasta i Leroy Merlin będą wspólnie sprzątać Kutno. Mieszkańcy - pomożecie? - Zdjęcie główne

Urząd miasta i Leroy Merlin będą wspólnie sprzątać Kutno | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta Kutno i Leroy Merlin w Kutnie łączą siły na rzecz ekologii. Nowo powstający market budowlany w poniedziałek (19.07) zamierza przeprowadzić akcję sprzątania terenów u zbiegu ulic: Wschodniej i Metalowej. Poniedziałkowa akcja jest otwarta dla wszystkich mieszkańców i każdy może wziąć w niej udział.

Reklama

Sprzątanie rozpocznie się około godz. 10:00.

- Organizatorzy tej akcji zapewniają wszystkim uczestnikom jednorazowe rękawiczki i zapas wody do picia. My jako urząd dostarczamy worki na odpady, a później będziemy je odbierać. Mamy nadzieję, że tych zapełnionych będzie dużo i wspomniane tereny zostaną trwale uporządkowane - mówi Kamil Klimaszewski z biura prasowego UM Kutno.

Każdy, kto chciałby wziąć udział w akcji musi jedynie stawić się w poniedziałek na miejscu sprzątania czyli przy zbiegu ulic Metalowej i Wschodniej w pobliżu zakładu Animex K4. Tam uczestnicy otrzymają wszystkie niezbędne rzeczy i informacje. Poniedziałkowe Sprzątanie Świata z Leroy Merlin to część szerszego wydarzenia realizowanego przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację Leroy Merlin. Akcja przeprowadzana jest pod hasłem: „Razem z LM Kutno zostań BOHATEREM Naszej Ziemi".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy