Reklama

Reklama

Urząd Miasta w Kutnie szuka pracownika. Na złożenie dokumentów zostało kilka dni!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Urząd Miasta w Kutnie szuka pracownika. Na złożenie dokumentów zostało kilka dni! - Zdjęcie główne

Urząd Miasta w Kutnie szuka pracownika na stanowisko inspektora w Biurze Audytu Wewnętrznego i Kontroli w UM Kutno | foto poglądowe/archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie poszukuje nowego pracownika. Tym razem nabór prowadzony jest na jedno ze stanowisk urzędniczych. Więcej szczegółów poniżej.

Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kutnie pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy – inspektora w Biurze Audytu Wewnętrznego i Kontroli w UM Kutno.

Kandydat powinien spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe w jednym z wymienionych kierunków: ekonomii, finansów i rachunkowości, administracji lub prawa oraz co najmniej 3-letni staż pracy (w tym co najmniej 2-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli finansowych środków publicznych albo kontroli skarbowej).

Mile widziane są również: umiejętność obsługi komputera, w tym MS Office, systemu informacji prawnej typu Lex, Legalis oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, komunikatywność, umiejętność poprawnego redagowania pism, dokumentów, informacji i sprawozdań oraz kreatywność i chęć nauki. 

Wykaz niezbędnych dokumentów oraz wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia znajdziecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce Ogłoszenia o naborze na staż oraz do pracy w Urzędzie Miasta Kutno.

Dokumenty należy złożyć w zaklejonej kopercie z napisem "Dotyczy naboru na stanowisko Inspektora w Biurze Audytu Wewnętrznego i Kontroli Urzędzie Miasta Kutno" w terminie do dnia 9 września 2022 roku włącznie w siedzibie Urzędu Miasta (pok. 233) lub pocztą na adres urzędu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy