Reklama

Reklama

Urząd Miasta w Kutnie szuka pracownika. Sprawdź, jakie są wymagania 

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kutno/archiwum

Urząd Miasta w Kutnie szuka pracownika. Sprawdź, jakie są wymagania  - Zdjęcie główne

W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kutno pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w urzędzie miasta. | foto UM Kutno/archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kutno pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w urzędzie miasta. Osoby zainteresowane pracą na złożenie dokumentów mają czas do 13 stycznia. Jakie warunki muszą spełnić?

Reklama

Nabór prowadzony jest na stanowisko inspektora w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym w Urzędzie Miasta Kutno.

Kandydat musi spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe (preferowany kierunek administracja) oraz co najmniej 3 lata pracy na umowę o pracę w administracji samorządowej, w tym przynajmniej rok doświadczenia w pracy w archiwum zakładowym.

W zamieszczonym ogłoszeniu wskazano też mile widziane kwalifikacje i umiejętności. Są to chociażby doświadczenie w pracy z systemami elektronicznego zarządzania dokumentacją, znajmomość historii Kutna od roku 1990, umiejętność obsługi komputera (w tym znajomość programów biurowych oraz do obróbki zasobów audiowizualnych), umiejętność pracy w zespole, a także odporność na stres.

Wymagane dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z napisem "Dotyczy naboru na stanowisko inspektora w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym w Urzędzie Miasta Kutno" w siedzibie UM Kutno lub pocztą na adres urzędu. Termin składania dokumentów upływa 13 stycznia 2023 r.

Więcej informacji o wymaganiach, warunkach i wymaganych dokumentach znajdziecie w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy