Reklama

Reklama

Urząd Miasta w Kutnie znów szuka pracownika. Na jakie stanowisko tym razem?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum/UM Kutno

Urząd Miasta w Kutnie znów szuka pracownika. Na jakie stanowisko tym razem? - Zdjęcie główne

Urząd Miasta w Kutnie znów szuka pracownika. Na jakie stanowisko tym razem? | foto archiwum/UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia To już kolejna w ostatnich tygodniach oferta pracy z kutnowskiego magistratu. Tym razem chodzi o stanowisko podinspektora w Biurze Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta Kutno. Termin składania dokumentów upływa 20 grudnia.

Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kutnie pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy - podinspektora w Biurze Sportu i Turystyki. 

Kandydat powinien spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru turystyki, sportu lub kultury fizycznej) i minimum rok stażu pracy na umowę o pracę.

Mile widziane są także m.in.: doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi, umiejętność pisania i redagowania tekstów, dyspozycyjność, dobra znajomość pakietu MS Office, wiedza z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych i samorządu lokalnego oraz umiejętność pracy w zespole.  

Wykaz niezbędnych dokumentów oraz wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia znajdziecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kutno.

Wymagane dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z napisem "Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora w Biurze Sportu i Turystyki Urzędzie Miasta Kutno” w terminie do dnia 20 grudnia 2021 roku włącznie w siedzibie Urzędu Miasta w pok. 233 lub pocztą na adres Urzędu – z dopiskiem "Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora w Biurze Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta Kutno”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE