Reklama

Reklama

Do Kutna zawita mobilna rządowa reklama. Zrób zdjęcie i otrzymaj nagrody!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kutno

Do Kutna zawita mobilna rządowa reklama. Zrób zdjęcie i otrzymaj nagrody! - Zdjęcie główne

konkurs "Złap reklamę NSP" | foto UM Kutno

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższy piątek w Kutnie pojawi się mobilna reklama Narodowego Spisu Powszechnego 2021. Każdy kto zobaczy i zrobi jej zdjęcie, będzie mógł wziąć udział w konkursie organizowanym przez Urząd Statystyczny w Łodzi.

Reklama

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wysłać fotkę mobilnej reklamy drogą elektroniczną wraz z wypełnionym zgłoszeniem. Zdjęcia przyjmowane są do 30 czerwca.

Zasady są proste:

  • Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego reklamę mobilną NSP 2021 i wysłaniu pliku ze zdjęciem w formacie JPEG w rozmiarze nieprzekraczającym 5 MB
  • Zdjęcie konkursowe wraz z wypełnioną deklaracją należy przesłać w formie elektronicznej w czasie trwania konkursu adres e-mail: konkursy_LDZ@stat.gov.pl. W tytule maila należy wpisać: Konkurs Złap reklamę NSP, imię i nazwisko autora.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż do 20 dnia po zakończeniu każdego miesiąca w okresie trwania NSP 2021 na stronie internetowej Organizatora https://lodz.stat.gov.pl/konkurszlapreklame

Pierwszych 20 uczestników Organizator nagrodzi zestawem upominków z logo NSP 2021. Zwycięzcy otrzymają m.in. parasol automatyczny, worek sportowy, czapkę z daszkiem, powerbank, pendrive, notes i inne gadżety spisowe.

Więcej szczegółów i potrzebne dokumenty znaleźć można TUTAJ

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE