Reklama

UTW szykuje się do konferencji wojewódzkiej

Opublikowano:
Autor:

UTW szykuje się do konferencji wojewódzkiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielkimi krokami zbliża się Regionalne Spotkanie Uniwersytetów Trzeciego Wieku, które organizuje UTW w Kutnie przy TPZK. Konferencja rozpocznie się we wtorek 12 listopada i potrwa przez trzy dni. Zostanie zrealizowana dzięki programowi Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".Machina ruszy we wtorek punktualnie o godz. 10, kiedy to wszyscy goście zostaną oficjalnie powitani przed Kutnowskim Domem Kultury. Godzinę później przewodnicząca zarządu UTW - Maria Wierzbicka zaprezentuje dorobek kulturalno-artystyczny naszego uniwersytetu.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Będzie dyskusja o działaniach lokalnych seniorów, ich współpracy z samorządem i powiatem. Na zakończenie pierwszego dnia zaprezentuje się sekcja teatralna Maska II na deskach Centrum Teatru, Muzyki i Tańca.

Drugi dzień upłynie pod znakiem warsztatów, które będą dotyczyły m.in. aplikowania o środki zewnętrzne, roli UTW w mieście czy komunikacji. Trzeciego dnia seniorzy z regionu będą z kolei spacerować po mieście i spotykać się z wybranymi instytucjami współpracującymi z kutnowskim uniwersytetem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE