Reklama

Reklama

Uwaga kierowcy! W czwartek lepiej omijać te ulice

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Uwaga kierowcy! W czwartek lepiej omijać te ulice - Zdjęcie główne

. | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd miasta radzi zmotoryzowanym, by w czwartek omijali ulice Troczewskiego i Łąkoszyńską. Wszystko z powodu prac prowadzonych przez drogowców. Ubytki w nawierzchni powstałe przy modernizacji wiaduktu są bowiem tak duże, że konieczne będzie zamknięcie ruchu na tym odcinku na niemal dwie godziny.

Reklama

Wytężone prace związane z naprawą ubytków w kutnowskich ulicach trwają już od 24 lutego. Teraz ekipy remontowe wezmą się za jeden z najbardziej wyeksploatowanych fragmentów kutnowskich dróg.

 Kierowcy zgłaszali w internecie konieczność remontu tej zniszczonej nawierzchni. Sytuacja jest tam poważna. Nie chcemy, żeby żaden z kierowców uszkodził sobie samochód, dlatego nie czekamy i będziemy naprawiać przejazd pod wiaduktem – mówi Piotr Józefecki, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami i Transportu.

Utrudnienia w ruchu potrwają od 10:00 do 12:00. Wytyczone zostaną objazdy ulicami Rychtelskiego oraz Łąkoszyńską.

Firma Strabag realizująca przebudowę wiaduktu kolejowego w ciągu ulicy Troczewskiego będzie musiała naprawić nawierzchnię po skończeniu prac. Według wcześniejszych deklaracji PKP, przebudowa tego wiaduktu ma zakończyć się w październiku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy