Reklama

Vacu Fit

Opublikowano:
Autor:

Vacu Fit - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

PRZYJDŹ I ZOBACZ

Jeżeli nie macie czasu, aby zgodnie z przyjętymi zasadami ćwiczyć, co najmniej 5 razy w tygodniu po 45-60 minut, to warto uwzględnić sesje na Vacu w swoim planie treningowym. Ćwiczenia na Vacu służą poprawie zdrowia, kondycji i wyglądu.

VacuFitStudio www.facebook.com/VacuFitStudio to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób pragnących nie tylko polepszyć swoją kondycję oraz poprawić sylwetkę, ale także odpocząć i zrelaksować się w komfortowych warunkach. Różnorodne ćwiczenia mają za zadanie poprawi Wasze samopoczucie i przynieść dużo satysfakcji.
www.vacufitstudio.pl
Termalny spacer
Jedyne na rynku urządzenie, które łączy ideę ćwiczeń fizycznych na stepperze eliptycznym wraz z działaniem promieni podczerwonych w szczelnie zamkniętej kapsule. Podczas ćwiczeń w Vacu Fit Thermal działające promien-niki podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra. Promienie podczerwone nagrzewają ciało i rozszerzają naczynia krwionośne. Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi, lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Dodatkowo w urządzeniu zastosowany został system aromaterapii, który opóźnia procesy starzenia.

Spacer w podciśnieniu
To profesjonalne urządzenie przeznaczone do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Podczas ćwiczeń w kapsule wytwarzane jest podciśnienie, które polepsza krążenie krwi w skórze i tkance podskórnej. Powoduje to przyśpieszenie procesów przemiany materii w dowolnych częściach ciała od brzucha, bioder, poprzez uda aż do stóp. Terapia ta czterokrotnie przyśpiesza proces spalania tłuszczu, a efekty pozostają na długi czas.

VacuFitStudio
Ul. 29-go Listopada 14
99-300 Kutno
www.facebook.com/VacuFitStudio


PRZYJDŹ I ZOBACZ
JAK TO DZIAŁA…

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE