Reklama

Video, Game i Music Pass w Orange Flex - co to takiego?

Opublikowano:
Autor:

Video, Game i Music Pass w Orange Flex - co to takiego? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Cały czas słuchasz muzyki ze Spotify lub Tidala? Każdą wolną chwilę poświęcasz na kolejny odcinek ulubionego serialu na Netflix? A może namiętnie grasz w gry mobilne? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytani odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie poznaj usługi Music Pass, Video Pass i Game Pass dostępne w Orange Flex. Dzięki nim bez obaw o transfer danych będziesz korzystać z ulubionych rozrywek na telefonie! Jak to działa w praktyce? Sprawdzamy!

Jak działają Video, Game i Music Pass w Orange Flex?

Passy pozwalają korzystać z konkretnych aktywności w sieci bez zużywania transferu danych. Oznacza to, że do niektórych celów jest on po prostu nielimitowany. W praktyce oznacza to, że:

  • uruchamiając Video Pass, można bez limitu gigabajtów korzystać z serwisów YouTube, Netfilx, HBO Go, Orange TV Go, VOD.pl, WP Pilot;
  • uruchamiając Music Pass, można bez limitu gigabajtów korzystać z serwisów Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Amazon Music, Open FM oraz Polskiego Radia;
  • uruchamiając Game Pass, można bez limitu gigabajtów korzystać z serwisów Twich i Discord oraz z gier mobilnych Pokemon Go, Harry Potter Wizards Unite, a także Clash Royale.
Aby transfer faktycznie był nielimitowany, użytkownik musi mieć dostępny jeszcze podstawowy pakiet danych. Jednak po wykupieniu usług i uruchomieniu aplikacji lub serwisu, które obsługują, gigabajty nie będą zużywane.

Video Pass, Game Pass i Music Pass dostępne w Orange Flex

Z omawianych tu usług można skorzystać będąc klientem Orange Flex. Całą usługą Planu komórkowego w aplikacji zarządza się z poziomu własnego telefonu, to również w niej można włączyć lub wyłączyć Passy. To niezwykle wygodny sposób korzystania ze smartfona. Aktywując je, nie podejmuje się żadnego zobowiązania – to znaczy, że można je w dowolnej chwili wyłączyć, a potem włączyć. Można więc uruchomić je wtedy, gdy będą przydatne, a w pozostałym okresie nie płacić za nie dodatkowo.

Skoro mowa o kosztach warto wspomnieć, ile kosztuje możliwość skorzystania z usług Video Pass, Game Music Pass oraz Game Pass. Wygląda to następująco:

  • Video Pass – 5 zł dziennie lub 10 zł za 7 dni lub 20 zł za 30 dni;
  • Music Pass – 5 zł miesięcznie;
  • Game Pass – 1 zł dziennie lub 5 zł za 7 dni lub 10 zł za 30 dni;
Szczegółowe informacje na tematu Passów, a także innych usług oraz możliwości dostępnych Orange Flex można znaleźć na stronie internetowej: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE