Reklama

Reklama

W Byszewie odbył się Dzień Życzliwości

Opublikowano: pt, 27 lis 2015 08:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 21 listopada 2015 roku, na całym świecie, już po raz 43 obchodzony był Dzień Życzliwości. Również w Zespole Szkół w Byszewie obchodzono ten dzień przypominając, że życzliwym warto być przez cały rok.Harcerze przy współpracy z Samorządem Uczniowskim Szkoły Podstawowej postarali się, by był to wyjątkowy dzień. 20 listopada już od samego rana harcerze witali wszystkich przybyłych do szkoły szczerym uśmiechem, częstując cukiereczkami zawierającymi życzliwe słowa.

Reklama

Ponadto szkoła została udekorowana przygotowanymi przez uczniów uśmiechniętymi buźkami oraz plakatami promującymi pozytywne postawy w relacjach międzyludzkich takich jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i działania na rzecz innych. W klasach zostały także przeprowadzone pogadanki nawiązujące do wzajemnego szacunku, uśmiechu i dobrej zabawy.

Nauczyciele przypomnieli także jak ważne są drobne gesty, takie jak podanie ręki potrzebującemu, ustąpienie miejsca w autobusie, bezinteresowny uśmiech do ludzi na ulicy, zaparzenie komuś kawy, pomoc w nauce. Codzienne gesty, które tworzą wokół nas wyjątkową atmosferę szacunku i życzliwości.

Pamiętajmy aby życzliwym być na co dzień a nie tylko od święta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)