Reklama

Reklama

W CTMiT usłyszeli taniec...

Opublikowano: ndz, 26 kwi 2015 22:27
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ramach zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Tańca, kultury muzyczne z całego globu spotkały się dziś na deskach Centrum Teatru, Muzyki i Tańca.Widzowie, którzy niemal po same brzegi wypełnili salę widowiskową, mieli okazję przekonać się o tym, że muzyka i taniec stanowią integralną całość, będąc ucztą zarówno dla oczu, uszu, jak i duszy. 10-osobowa grupa artystów swoim półtoragodzinnym występem sprawiła, że publika nie mogła oderwać wzroku od sceny.

Reklama

"Usłyszeć taniec" to pierwszy w Polsce projekt taneczny oparty na różnych formach stepowania: Irish step dance, flamenco, tap dance oraz muzyce etnojazzowej. Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk. Program ten to 1,5h spektakl muzyki, tańca i śpiewu w wykonaniu 4 tancerzy i 6 muzyków.

Warto dodać, że Międzynarodowy Dzień Tańca przypada na 29 kwietnia i ustanowiony został na pamiątkę chrztu wielkiego reformatora sztuki tańca i twórcy europejskiego teatru baletowego, francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georgesa'a Noverrea.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)