Reklama

W Dąbrowicach opracowują Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych

Opublikowano:
Autor:

W Dąbrowicach opracowują Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Dąbrowice jest w trakcie opracowywania "Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na terenie Gminy Dąbrowice na lata 2016 – 2026".Konieczność uchwalenia strategii przez samorząd terytorialny wynika wprost z ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej, ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym oraz ustawy z dnia 6 grudnia 2006 roku o zasadach prowadzenia polityki rozwoju.

Strategia rozwiązywania problemów społecznych jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców naszej gminy.

W związku do dnia 18 września wszyscy zainteresowani mieszkańcy gminy Dąbrowice mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest zdiagnozowanie sytuacji społecznej Gminy Dąbrowice. Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić działania, które należy podjąć w celu poprawy jakości życia jej mieszkańców.

Ankieta jest dostępna w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowicach oraz jako załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Kontakt: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowicach, ul.Nowy Rynek 17.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE