Reklama

W Kaszewach Dwornych idą święta

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uczniowie Szkoły Podstawowej im Ireny Kosmowskiej w Kaszewach Dwornych uczestniczyli w wycieczce do pierwszej stolicy naszego Państwa. Odwiedzili Fabrykę Ręcznej Produkcji Ozdób Choinkowych "KOBERT" Albert Kozłowski w Gnieźnie. Zobaczyli, jak "dmucha" się bombki, potem srebrzy się je w gorących kadziach. W lakierni obserwowali jak barwi się szklane kule i maluje się na nich piękne wzory jak precyzyjna jest ta praca. Każde dziecko obserwowało trudną pracę jaką jest produkcja ozdób choinkowych oraz sami mogli przekonać się jak jest krucha.

Wszyscy wzięli udział w warsztatach plastycznych, na których przy długich stołach w pięknych foliowych fartuszkach chroniących przed zabrudzeniem ozdabiali według własnego pomysłu cztery bombki różnej wielkości.

Każdy uczestnik wycieczki otrzymał piękną dużą bombkę z własnym imieniem i świątecznymi malunkami oraz cztery swoje ozdobione szklane kule. Wielką atrakcją dla dzieci i opiekunów była wizyta w sklepiku z ozdobami świątecznymi. Największym zainteresowaniem cieszyły się bombki z postaciami z bajek. Nie można było oprzeć się pokusie i nie kupić tych cudnych świecidełek. To znak ,ze idą świta Bożego Narodzenia. Wycieczkę zorganizowała Agnieszka Tańska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE