Reklama

Reklama

W Kutnie mamy jeden z najlepszych żłobków w Polsce! Placówka z prestiżowym wyróżnieniem [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 14 wrz 2021 13:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bardzo dobre informacje przekazuje Urząd Miasta w Kutnie. Żłobek miejski może poszczycić się niezwykłym wyróżnieniem, a nasze miasto jedną z najlepszych tego typu placówek w kraju.

Reklama

Żłobek miejski „Wesoła Łąka” został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie „Żłobek Roku 2021”. Nagrodę w imieniu placówki odebrała dyrektor Małgorzata Łaszewska podczas IV edycji ogólnopolskiej konferencji „Żłobki i Kluby Dziecięce 2021” w Pułtusku.

CZYTAJ TAKŻE: Problemy mieszkańców kutnowskiej Wenecji. Dlaczego odmawiają im pomocy? [ZDJĘCIA]

- Dziękuję I Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych za Wyróżnienie Żłobek Roku 2021. Taka nagroda motywuje do dalszego działania. Serdecznie dziękuję również całemu zespołowi. Jesteście wspaniali – napisała na facebooku Małgorzata Łaszewska.

Wesoła Łąka otrzymała również voucher o wartości 500 zł na szkolenia i eventy online organizowane przez I Ogólnopolskie Stowarzyszenie Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych.

- Cieszy nagroda dla Żłobka Miejskiego. To pokazuje, że kierunek, który obrała dyrektor placówki jest dobry. Jest tam dobra kadra pedagogiczna, co przynosi efekty w postaci odpowiedzialnej opieki nad dziećmi – dodaje Zbigniew Wdowiak, zastępca Prezydenta Kutna.

Żłobek został otwarty w listopadzie 2018 roku. W tym roku szkolnym pod opieką wychowawców jest 85 dzieci.

CZYTAJ TAKŻE: Wielkie serca kutnowskich policjantów. Ktoś porzucił szczeniaki, oni je przygarnęli [ZDJĘCIA]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)