Reklama

W Kutnie powstaje drugi punkt pobierania wymazów na COVID-19

Opublikowano:
Autor:

W Kutnie powstaje drugi punkt pobierania wymazów na COVID-19 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ubiegłym tygodniu W TYM MIEJSCU informowaliśmy o tym, że w Kutnie ma powstać kolejny punkt do pobierania wymazów na SARS-CoV-2. Dziś znamy już nieco więcej szczegółów.

Informacje na ten temat podaje Centrum Medyczne DERMEX. Nowy punkt pobrań driver thru w Kutnie – jak id normowaliśmy na naszych łamach – będzie finansowany przez NFZ. Będą mogli z niego korzystać pacjenci z podejrzeniem COVID-19 posiadający skierowanie od lekarza rodzinnego.

- W związku z dużym obciążeniem punktu drive thru przy szpitalu kutnowskim, DERMEX Sp. z o. o. uruchamia od wtorku drugi punkt pobrań w Kutnie. Nowy punkt będzie mieścił się przy ulicy Łąkoszynskiej 66 w Kutnie (Wjazd do punktu pobrań jest od ulicy Piwnej 8/5 - wyjeżdżając w ulicę Piwną od strony centrum miasta po około 100 metrach należy skręcić w drugą uliczkę po prawej stronie. Na słupach będą oznaczenia). Od ulicy Łąkoszynskiej będzie wyjazd - wszystko po to aby nie paraliżować ruchu na drodze publicznej. Nie należy wjeżdżać od ulicy Łąkoszynskiej gdyż ruch będzie jednokierunkowy – informuje DERMEX.

Punkt będzie czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. Nie trzeba się umawiać na badanie, a jedynie przyjechać w powyższych godzinach.

Pacjent musi mieć przy sobie dokument tożsamości oraz numer skierowania na badanie, który otrzymał od lekarza rodzinnego. Należy pamiętać, że na pobranie przyjeżdżamy samochodem i z niego nie wysiadamy Materiał pobierany jest od osoby w samochodzie przez otwartą szybę.

- Jednocześnie informujemy, że wykonujemy także komercyjne testy w kierunku Sars-Cov-2 (testy antygenowe i na obecność przeciwciał) - w przypadku testów komercyjnych obowiązują zapisy pod numerów telefonu 242545008 - inaczej wyglądają też zasady zgłaszania się do punktu pobrań - wszystkie informacje otrzymacie Państwo dzwoniąc na powyższy numer telefonu – informuje Centrum Medyczne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE