Reklama

Reklama

W Kutnie powstała nowa ulica. Dojedziemy nią do budowanego osiedla

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: nadesłane

W Kutnie powstała nowa ulica. Dojedziemy nią do budowanego osiedla - Zdjęcie główne

Na Łakoszynie powstała nowa ulica i nowe osiedle | foto nadesłane

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W naszym mieście powstała nowa ulica. Zgodnie z uchwałą miejskich radnych będzie nosić nazwę „Dębowa” i odchodzić od ulicy Bukowej w kierunku południowo-wschodnim. Ulica będzie drogą dojazdową do nowo wybudowanych budynków mieszkalnych.

Reklama

Przy nowej ulicy znajdują się pierwsze dwa budynki mieszkalne wielorodzinne wybudowane w ramach prowadzonej przez RSM Pionier w Kutnie inwestycji „Osiedle budynków wielorodzinnych Nowy Łąkoszyn”.

Przypomnijmy, że jeszcze w tym miesiącu RSM Pionier w Kutnie w ramach I etapu inwestycji planuje przekazać nowym właścicielom klucze do 51 nowoczesnych mieszkań.

Ponadto w związku z bardzo dużym zainteresowaniem „Nowym Łąkoszynem”, w grudniu 2020 r. rozpoczęto prace w ramach II etapu inwestycji, który zakłada budowę trzeciego budynku wielorodzinnego, w którym znajdować się będzie łącznie 55 mieszkań.

Osoby zainteresowane nabyciem mieszkania w II etapie inwestycji mogą kontaktować się z działem technicznym/gzm RSM PIONIER pod nr telefonu 24 355 26 19 lub drogą elektroniczną [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE