Reklama

Reklama

Masowe Punkty Szczepień w Kutnie? Jeden może powstać w szkole podstawowej

Opublikowano: 2 kwietnia 2021 12:51
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Masowe Punkty Szczepień w Kutnie? Jeden może powstać w szkole podstawowej - Zdjęcie główne

W Kutnie mogą pwostać dwa Masowe Punkty Szczepień | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czy w Kutnie powstaną Punkty Masowych Szczepień przeciwko COVID-19? Nie jest to wykluczone, ponieważ samorządy mają możliwość tworzenia takich miejsc.

Reklama

Prezydent Kutna zwrócił się z prośbą do Wojewody Łódzkiego o możliwość utworzenia Punktów Masowych Szczepień w Kutnowskim Domu Kultury i Szkole Podstawowej nr 6. Ten pierwszy punkt miałby obsługiwać personel centrum medycznego GlobalMedic, natomiast ten drugi personel centrum medycznego Dermex.

- Po stronie przychodni będzie obsługa medyczna, zabezpieczenie oraz przechowywanie szczepionek, a także rejestracja pacjentów. My z kolei będzie odpowiedzialni za organizację Punktu Masowych Szczepień, a także zaplecze techniczne podczas procesu szczepienia. Wskazane przez nas miejsca zyskały aprobatę medyków. Jest w nich wystarczająco dużo miejsca, aby zorganizować tam bezpiecznie proces szczepienia – wyjaśnia Kamil Klimaszewski z Biura Prasowego Urzędu Miasta.

W piątek (02.04) odpowiednie pisma w sprawie utworzenia punktów zostały przesłane do Wojewody Łódzkiego. Według planów Rządu, organizacja Punktów Masowych Szczepień ma potrwać do 18 kwietnia, natomiast proces szczepienia w tych miejscach ma rozpocząć się 19 kwietnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
  • 4 miesiące temu | ocena +4 / -1

    Man

    To powinien nazywać się Punkt Masowego Zatruwania ludzi. Jeszcze żeby to ludziom płacili za eksperymenty na nich to możnaby się zaszczepić.

  • 4 miesiące temu | ocena +15 / -0

    Magister

    Komentarze nowego sklepu Ler😁y Mer😀zostały zablokowane płaca niewiele wyższa od minimalnej i umowa na stałe po 17 miesiącach to ja się pytam nowego dyrektora jak za to przeźyć w polskich realiach i czy się szuka pracownika czy niewolnika