Reklama

W Kutnie spadają gwiazdy i ceny!

Opublikowano:
Autor:

W Kutnie spadają gwiazdy i ceny! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już 10 października nadarzy się okazja, abyśmy wspólnie poszukali gwiazd na niebie. Ci którzy będą mieli szczęście zobaczą nawet, jak spadają gwiazdy. Jeśli tylko pogoda dopisze wspólnie z pasjonatami astronomii w ramach organizowanego przez marcredo Center Kutno Astroeventu obserwować będziemy spadające gwiazdy z roju Drakonidy.Astronomicznych atrakcji będzie jeszcze więcej, bowiem zaprosimy do piaskownicy z czerwonym kruszcem imitującym powierzchnię Marsa, a wcielając się w rolę geologa poszukiwać będziemy marsjańskich skarbów. Zbudujemy bazę na Marsie, z puzzli ułożymy niepowtarzalny obraz, wycelujemy też do marsjańskiej tarczy.

Wśród atrakcji znajdą się także: sterowanie łazikiem na Marsie, przymierzanie ekwipunku astronautów z NASA, badanie kamieni z kosmosu, hodowla sadzonek marsjańskich, poszukiwanie ćwiczebnych meteorytów, wirtualne obserwacje oraz wiele innych niespodzianek.

Uczestnicy zabawy rodzinnej będą zbierać pieczątki za udział w poszczególnych atrakcjach w specjalnych astronomicznych paszportach. Ci którzy zbiorą wszystkie pieczątki staną do walki o voucher uprawniający do odwiedzenia Stacji Kosmicznej YSS w Beskidach. Paszporty dostępne będą na poszczególnych stanowiskach.

Tego wieczoru marcredo Center Kutno czynne będzie dłużej, bo do godziny 23.00, a spadać będą u nas nie tylko gwiazdy. W sklepach galerii handlowej razem z gwiazdami spadać będą także ceny nawet do -50%. 10 października warto zaplanować wiec dłuższe zakupy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE