Reklama

W Łódzkiem w 2 dni zmarło 12 zakażonych osób. Wszystkie miały choroby współistniejące

Opublikowano:
Autor:

W Łódzkiem w 2 dni zmarło 12 zakażonych osób. Wszystkie miały choroby współistniejące  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sześć osób z pozytywnym wynikiem na obecność wirusa SARS-CoV-2 zmarło wczoraj w naszym województwie, tyle samo zgonów odnotowano także dzisiaj. Wszyscy pacjenci mieli choroby współistniejące, a średnia ich wieku to prawie 80 lat.

Wczoraj (14 października) w województwie łódzkim zmarło sześć osób:

- 76-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 79-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 90 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu powiatu piotrkowskiego.

- 96-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 75 -letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 92 -letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Był hospitalizowany w szpitalu Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

Dzisiaj (15 października) kolejnych sześć:

- 70-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 75-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 86 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 90 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu powiatu pajęczańskiego.

- 62 -letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 63 -letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

Średnia wieku zmarłych osób to 79,5 roku. Z danych GUS wynika, że średnia długość życia w Polsce wynosi 77,85.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:
• Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 10918
• Liczba osób aktualnie zakażonych: 4479
• Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 39
• Liczba osób objętych kwarantanną: 15585
• Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 1151
• Liczba osób, które wyzdrowiały: 6120
• Liczba osób, które zmarły: 319

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 10918. Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE