Reklama

Reklama

W naszym powiecie szykuje się wielka gala disco-polo! Kto będzie gwiazdą imprezy?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

W naszym powiecie szykuje się wielka gala disco-polo! Kto będzie gwiazdą imprezy? - Zdjęcie główne

W powiecie kutnowskim planowana jest gala disco-polo | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielka Gala Disco-Polo w ramach dożynek Powiatowo-Gminnych, czy cykl rodzinnych pikników – to tylko niektóre z planów władz powiatowych na 2021 rok. O szczegółach czytamy w „Przeglądzie Powiatowym – Czasopiśmie Samorządowym Powiatu Kutnowskiego”.

Reklama

Na wstępie członek zarządu powiatu  Tomasz Walczewski podkreśla, że miniony rok był rokiem trudnym, który poprzez pandemią koronawirusa wymusił na władzach powiatu rezygnacje z wielu wydarzeń kulturalnych. 

- W zamian za brak imprez plenerowych zorganizowaliśmy szereg konkursów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego powiatu – stwierdza Tomasz Walczewski.

Podobne konkursy mają być przeprowadzone także w roku bieżącym, lecz Referat Promocji i Informacji przygotowuje się do szeregu imprez w plenerze. Tomasz Walczewski mówi m.in. o Dożynkach Powiatowo - Gminnych z Wielką Galą Disco-Polo, gdzie gwiazdą będzie zespól Extazy. 

- Planujemy również zorganizować cykl pikników rodzinnych z okazji Dnia Dziecka, połączonych z akcją Bezpieczne Wakacje. W planach mamy też chociażby organizację (po raz pierwszy w historii powiatu) Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Łucznictwie. Nowy rok to nowe nadzieje, plany i marzenia – podkreśla członek zarządu powiatu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy