Reklama

W niedzielę Wszystkich Świętych. Urząd informuje o utrudnieniach

Opublikowano:
Autor:

W niedzielę Wszystkich Świętych. Urząd informuje o utrudnieniach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie informuje, że w związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych występować będą utrudnienia w ruchu drogowym w ulicach 29 Listopada, Zgoda, Cmentarna, Łąkoszyńska.

- Od 30 października br. od godz. 6.00 przewiduje się wyłączenie z ruchu kołowego ul. Zgoda oraz ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Zgoda do końca ogrodzenia cmentarza parafialnego. Zakaz ruchu pojazdów nie dotyczy mieszkańców oraz osób upoważnionych do handlu - podaje biuro prasowe UM Kutno.

Od 30 października br. od godz. 6.00 przewiduje się wprowadzenie ruchu jednokierunkowego w części ul. 29 Listopada, od skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej - Curie do skrzyżowania z ul. Okrzei. Po lewej stronie ulicy

29 Listopada zaprojektowano parkingi dla pojazdów z podanym sposobem parkowania - na skos. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do 02 listopada br. do godz. 24.00.

Zmiany w organizacji ruchu będą również wprowadzone w rejonie cmentarza parafialnego Kutno - Łąkoszyn. Od dnia 31 października br. ruch kołowy na ul. Staffa odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Łąkoszyńskiej w stronę skrzyżowania z ul. Solskiego i od ul. Solskiego w kierunku ul. Korczaka również w jednym kierunku.

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie Łąkoszyna obowiązywać będą pełną dobę od dnia 31 października od godz. 24.00 do dnia 1 listopada do godz. 24.00.

- W przypadku wprowadzenia przez rząd zmian związanych z Dniem Wszystkich Świętych, polegających na wydłużeniu dni wolnych wprowadzona czasowa organizacja ruchu drogowego może ulec wydłużeniu odpowiednio do zmian. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności - apeluje Urząd.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE