Reklama

W nocy i święta po pomoc do szpitala

Opublikowano:
Autor:

W nocy i święta po pomoc do szpitala - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z dniem 5 sierpnia 2016 r. rozwiązał umowę z NZOZ Red Med na świadczenia nocnej i świątecznej pomocy zdrowotnej w Kutnie. Teraz taką pomoc będzie świadczyc kutnowski szpital.

2 sierpnia w Red Med-zie przeprowadzono kontrolę podczas której pracowników złapano na gorącym uczynku, bowiem w poradni nie było żadnego lekarza, a dyżur pełniły zaledwie dwie pielęgniarki i kierowca transportu sanitarnego. Zgodnie z umową z ŁOW NFZ pacjentami tej nocy powinny się opiekować 3 zespoły lekarsko-pielęgniarskie. Sytuacja powtórzyła się podczas kolejnej kontroli dzień później.

- Ponownie stwierdzono, że świadczenia lekarskie w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej nie były udzielane. W związku z tym z dniem 5 sierpnia ŁOW NFZ w trybie natychmiastowym rozwiązał umowę z Red Med w Kutnie - informuje Anna Leder, rzecznik prasowy ŁOW NFZ. - Po tym zdarzeniu natychmiast porozumieliśmy się z KSS w Kutnie i w dniach 2-3-4 sierpnia pacjenci w stanach nagłych otrzymywali pomoc w SOR-ze kutnowskiego szpitala - dodaje.

Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ informuje pacjentów że od 5 sierpnia 2016 r. do odwołania pomoc w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w pełnym zakresie uzyskają w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym, ul. Kościuszki 52, Kutno, tel. 24 388 02 34

Szpitale będą udzielały pomocy lekarskiej i pielęgniarskiej, a także pomocy w ramach wizyt domowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE