Reklama

Reklama

W środku nocy pasażerowie musieli zmienić pociąg. Wszystko przez złodziei [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W środku nocy pasażerowie musieli zmienić pociąg. Wszystko przez złodziei [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
6
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Do niecodziennego zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w powiecie kutnowskim. Pasażerowie jednego z pociągów musieli przesiąść się do innego składu. O pomoc poproszono służby. Jak się okazuje za całe zamieszanie odpowiedzialni są złodzieje.

Reklama

Powiat kutnowski: pasażerowie musieli zmienić pociąg

Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna z Pniewa do tego zdarzenia doszło dziś po północy w okolicach miejscowości Trzciniec, Kamilew i Zosinów w gminie Bedlno.

Jak przekazał nam mł. bryg. Mariusz Jagodziński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie doszło do awarii pociągu w wyniku awarii sieci trakcyjnej.

Zdarzenie dotyczyło pociągu relacji Warszawa-Berlin. Podstawiono skład zastępczy. Pod artykułem zdjęcia z akcji służb udostępnione przez OSP Pniewo.

Strażaków poproszono o pomoc w zorganizowaniu przesiadki pasażerów. Ich działania polegały m.in. na oświetleniu miejsca zdarzenia.

Na miejscu pracowały dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Kutno, druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z Pniewa i Śleszyna, a także funkcjonariusze policji i straży ochrony kolei.

Działania strażaków zakończono po godzinie 4.

Z kolei mł.asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie dodaje, że awaria była skutkiem usiłowania kradzieży sieci trakcyjnej. Jak poinformowała nas policjantka pociągiem podróżowało około 300 osób.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy