Reklama

W Urzędzie Miasta rozmawiali o dopalaczach

Opublikowano:
Autor:

W Urzędzie Miasta rozmawiali o dopalaczach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie na temat zażywania środków psychoaktywnych przez młodzież. Największą uwagę poświęcono dopalaczom i skutkom ich zażywania. W spotkaniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kutnie i Łowiczu, pracownicy Urzędu Miasta, funkcjonariusze Straży Miejskiej, pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Kutnie, ośrodków pomocy społecznej z terenu powiatu kutnowskiego oraz kuratorzy sądowi.

Uczestnicy spotkania wysłuchali wykładu pt. „Mnogość służb – wspólny cel. Zwalczanie narkomanii w środowisku lokalnym” Pani Agnieszki Okła-Barwickiej - trenera Ośrodka Psychoprofilaktyki „Nowa Perspektywa” z Krakowa. Następnie rozpoczęła się dyskusję na temat tego, jak pozyskaną wiedzę wykorzystać w lokalnych działaniach profilaktycznych, pozwalających zminimalizować zażywanie środków psychoaktywnych - głównie dopalaczy - przez młodzież w Kutnie.

W ramach wspólnie podjętych działań Prezydent Miasta Kutno przekazał Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie zakupione narkotesty, które będą wykorzystywane podczas kontroli osób podejrzanych o zażywanie środków psychoaktywnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE