Reklama

Reklama

W wigilię i święta ZUS zamknięty. Co z wypłatą rent i emerytur?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

W wigilię i święta ZUS zamknięty. Co z wypłatą rent i emerytur? - Zdjęcie główne

. | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pracownicy ZUS 24 grudnia odbierają dzień wolny. Sale obsługi klientów będą zamknięte. Z tego powodu emerytury i renty zostaną wypłacone jeszcze przed świętami.

Reklama

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że 24 grudnia, zgodnie z Kodeksem Pracy, pracownicy zakładu odbierają dzień wolny przypadający na dzień świąteczny w sobotę 26 grudnia. W związku z tym, placówki oraz Centrum Obsługi Telefonicznej będą nieczynne. Do dyspozycji klientów ZUS przez cały czas pozostaje Platforma Usług Elektronicznych ZUS.

- Jednocześnie informujemy, że osoby, których termin płatności emerytur i rent przypada na 25 dzień miesiąca, a więc w grudniu zbiega się z pierwszym dniem Świąt, będą miały wypłacone świadczenia jeszcze przed Wigilią. W poniedziałek 21 grudnia ZUS przekaże środki na pocztę, dla osób, których świadczenie dostarczane jest przez listonosza, a przelewy na rachunki bankowe emerytów i rencistów zostaną zrealizowane w środę 23 grudniam- wyjaśnia Monika Kiełczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa łódzkiego.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy