Reklama

Warsztaty kulinarne z kabaretem

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty kulinarne z kabaretem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W niedzielę, 15 września o godzinie 12:00, 15:00 i 18:00 w Szkole Podstawowej nr 9 odbędą się występy kabaretowe Grzegorza Halamy. Zostaną one poprzedzone warsztatami kulinarnymi wraz z degustacją aromatycznych potraw oraz możliwością zakupu prezentowanych produktów.Bilety w cenie 49 zł do nabycia pod numerem telefonu 511-939-222.

Nasze warsztaty kulinarne dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą spędzić czas w miłej atmosferze, w pięknych wnętrzach najlepszych polskich hoteli, przeżyć niezapomniane chwile w czasie występu kabaretowego znanego, polskiego satyryka i przede wszystkim znaleźć odpowiedzi na pytania:

Jak gotować smacznie, zdrowo, szybko i oszczędnie?
Jakich naczyń i produktów używać, aby gotowanie stało się przyjemnością?
Jak ograniczyć ilość tłuszczu i soli w codziennej diecie?

Uczestnicy warsztatów organizowanych przez naszą firmę poznają odpowiedzi na wszystkie te pytania.

W czasie warsztatów kucharze we współpracy z publicznością przygotowują smaczne i zdrowe potrawy, które po przyrządzeniu, w formie degustacji, poddawane są ocenie widzów. Ponadto nasza firma zapewnia uczestnikom możliwość zakupienia produktów, które wykorzystywane są w czasie gotowania.

Po części warsztatowej publiczność udaje się do sali widowiskowej, w której czeka na nią występ gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: Andrzeja Grabowskiego, Cezarego Pazury, Jerzego Kryszaka lub Piotra Bałtroczyka. Wszystkie warsztaty odbywają się w pięknych lokalizacjach. Gościliśmy już m.in. w Hotelu Andels, Hotelu Gołębiewski, w poznańskim Sheratonie i innych obiektach, cieszących się dobrą opinią wśród gości naszych spotkań.

Warsztaty kulinarne stanowią też świetną formę aktywizacji społeczności lokalnych i osób starszych. Dla większości z nich nasze imprezy są jedyną okazją zobaczenia występu kabaretowego w swojej miejscowości oraz wzięcia udziału w warsztatach, których celem jest podnoszenie standardu życia oraz propagowanie idei zdrowej i zarazem smacznej kuchni.

O jakości i profesjonalizmie naszych warsztatów świadczą rzesze zadowolonych uczestników i partnerów projektu, wsparcie znanych i cenionych gwiazd oraz skala na jaką udało się rozszerzyć naszą działalność.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE