Reklama

Wesprzyj polskich Kombatantów na Kresach

Opublikowano:
Autor:

Wesprzyj polskich Kombatantów na Kresach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. im. Stefana Żeromskiego oraz Związek Sybiraków Koło w Kutnie proszą o wsparcie, zainicjowanej przez młodzież Liceum, WIELKANOCNEJ ZBIÓRKI ARTYKUŁÓW CHEMICZNYCH. Zebrane artykuły zasilą paczki świąteczne DLA POLSKICH KOMBATANTÓW ŻYJĄCYCH DZIŚ NA KRESACH WSCHODNICH. Paczki są przygotowywane i zawożone na terytorium Białorusi przez Stowarzyszenie Odra – Niemen w ramach PROJEKTU „RODACY BOHATEROM”.

Celem projektu jest wsparcie tych, którzy walczyli za wolność naszej Ojczyzny, a poprzez zbieg różnorodnych losów historycznych, często przebywanie w łagrach stalinowskich, pozostali po wojnie za wschodnią granicą.

Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN organizuje ogólnopolską akcję świąteczną w ramach projektu RODACY-BOHATEROM od 2010 roku. Dwa razy w roku przygotowuje paczki na święta Bożego Narodzenie i na Święta Wielkanocne. Jest to zadanie cykliczne w którym udział biorą osoby prywatne, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, radni, przedsiębiorcy, szkoły.

Wszystkich, którzy chcą pomóc prosimy o przynoszenie do sekretariatu II LO im. J. Kasprowicza lub do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej artykułów takich jak m.in.: płyny do naczyń, szampony, mydła, pasty i szczoteczki do zębów, proszki do prania, płyny do płukania, płyny i mleczka do czyszczenia, kostki toaletowe, pianki i maszynki do golenia itp.
Akcja trwa do 3 kwietnia (piątek) 2015 r.

Dziękujemy za wsparcie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE