Reklama

Weź udział w tegorocznej edycji Polagra-Premiery

Opublikowano:
Autor:

Weź udział w tegorocznej edycji Polagra-Premiery - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Krośniewicki radny Tomasz Walczewski zaprasza do wzięcia udziału w wyjeździe na Polagrę-Premiery 2016 - największą w Polsce wystawę rolniczą w okresie zimowym. Wyjazd do Poznania organizowany jest już po raz piąty a impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego powiatu. Tegoroczny wyjazd odbędzie się w sobotę 23 stycznia.Na targach prezentowane będą zarówno maszyny oraz urządzenia rolnicze, jak i maszyny do hodowli a także najokazalsze zwierzęta hodowlane, ale przede wszystkim to, na co wszyscy czekali przez ostatnie dwa lata, czyli premiery największych, niezawodnych, najwydajniejszych, najnowszych i najlepszych maszyn rolniczych.

Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, największe traktory, kombajny oraz inne maszyny rolnicze. Zaprezentuje się ponad 200 światowych nowości, będzie można zobaczyć prawie 2 tys. modeli maszyn urządzeń dla rolników.

Swoją ofertę przedstawią firmy z Austrii, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Słowenii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Węgier i Włoch. Ekspozycję wzbogacą liczne wydarzenia - fora i debaty tematyczne, konkursy oraz spotkania młodych rolników.

Wyjazd autokarem 23 stycznia o godz. 6:30 z Kutna (parking BGŻ) oraz o 7.00 z Kajewa (parking Shell).

- Koszty wyjazdu są minimalne- mówi Tomasz Walczewski. - Wyjazd razem z biletem wstępu na targi to tylko 25 zł.

Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmuje Tomasz Walczewski pod adresem mailowym: tomaszwalczewski@o2.pl lub na profilu FB organizatora (temat Polagra)

Szczegółowych informacji udzielają i zapisy przyjmują:

Mariola Łukomska

Magdalena Kucharska

Grażyna Król – nr tel. 604450583

Ewa Stolarczyk 515084475

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE