Reklama

Reklama

Wiceminister Rolnictwa odwiedzi powiat kutnowski. Poseł Tadeusz Woźniak zaprasza na spotkanie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: facebbok N. Kaczmarczyka/Polsat News

Wiceminister Rolnictwa odwiedzi powiat kutnowski. Poseł Tadeusz Woźniak zaprasza na spotkanie - Zdjęcie główne

Wiceminister Rolnictwa Norbert kaczmarczyk odwiedzi powiat kutnowski | foto facebbok N. Kaczmarczyka/Polsat News

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W przyszłym tygodniu w jednej ze szkół powiatu kutnowskiego odbędzie się spotkanie z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. O sprawie informuje biuro poselskie Tadeusza Woźniaka, które przy okazji zaprasza na to wydarzenie wszystkich zainteresowanych.

Reklama

- W czwartek 31 marca 2022 roku na zaproszenie Pana Tadeusza Woźniaka Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w naszym regionie będzie gościł Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Norbert Kaczmarczyk. Pan Minister odwiedzi szkołę rolniczą w powiecie kutnowskim, w której obędzie się spotkanie z samorządowcami i rolnikami - informuje Janusz Kołodziejski, Dyrektor Biura Poselskiego Posła Tadeusza Woźniaka.

Spotkanie będzie poprzedzone konferencją prasową. Norbert Kaczmarczyk odwiedzi Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Mieczysławowie, Mieczysławów 2, 99-314 Krzyżanów. Spotkanie z uczniami i mieszkańcami rozpocznie się o godzinie 15:30.

- Tematami konferencji będzie bieżąca sytuacja w rolnictwie oraz współpraca administracji rządowej z administracją samorządową. Za Państwa pośrednictwem na spotkanie serdecznie zapraszamy radnych, sołtysów, rolników oraz wszystkich zainteresowanych - dodaje Janusz Kołodziejski.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy