Reklama

[WIDEO] Damian Rybicki z Kutna w The Voice of Poland!

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Damian Rybicki z Kutna w The Voice of Poland! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższą sobotę będziemy mieli okazję ujrzeć rodowitego kutnianina - Damiana Rybickiego w programie The Voice of Poland. Damian wystąpi w nowym elemencie programu – tzw. double blind - czyli podwójnej zasłony. Oznacza to, że trenerzy nawet po odwróceniu swoich foteli nie zobaczą uczestnika.Dzięki zwiastunowi oficjalnego kanału The Voice of Poland wiemy już, że wszyscy trenerzy będą chcieli współpracować z artystą. Kutnianin będzie musiał wybrać pomiędzy Marią Sadowską, Natalią Kukulską, Andrzejem Piasecznym, Tomaszem Tomson Lachem i Aleksandrem Milwiw-Baronem. Kogo wybierze?Pozostaje tylko oglądać odcinek. Sobota, TVP2, godz. 20:05.

Damian Rybicki zaczął działać artystycznie na deskach Kutnowskiego Domu Kultury. Był członkiem powstałego w I LO (którego jest absolwentem) chóru gospel John Henry’s Cool Band. Jest wokalistą grupy So Cool Band. Zespół zyskał wiele wyróżnień (m.in. Grand Prix festiwalu SMAK – 2009, Tytuł Honorowego Laureata FAMY 2009, czy Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin na międzynarodowym festiwalu GRAMY). Obecnie Damian Rybicki uczy śpiewu rozrywkowego w muzycznej szkole ARTYZ i śpiewa w Teatrze Kameralnym w Szczecinie.

Dla osób, które nie miały styczności z The Voice of Poland wyjaśniamy, że jest to polski program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP2. Jurorzy odwróceni są tyłem do uczestników. Jeżeli któryś z trenerów chce przyjąć uczestnika do siebie, odwraca się do niego i śpiewający automatycznie trafia do jego drużyny. Jeżeli odwróci się więcej niż jeden juror, wokalista może wybrać sobie trenera, z którym będzie pracować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE