Reklama

[WIDEO] Gorąca szesnastka kolejnych radnych. Tym razem na mikrofonie...

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Gorąca szesnastka kolejnych radnych. Tym razem na mikrofonie... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejni samorządowcy dołączyli do akcji #hot16challenge2. Swoją cegiełkę do pomocy medykom i wideo do internetu dodali Paweł Markiewicz z Rady Miasta i Edyta Ledzion z Rady Powiatu.

Paweł Markiewicz, nominowany do #hot16challenge2 przez wiceprezydenta Jacka Boczkaję, darował sobie rymowanie, skupiając się na romantycznych treściach.

- Ten cholerny wirus nie zniszczy nas, nie zabije moich marzeń, moich pragnień, moich snów - nawija radny. - I jeszcze przyjdzie wspaniałe lato, jeszcze przyjdzie wspaniały czas. I znów zapełnią się plaże i znów słońce zaświeci w naszych sercach. I wejdę na górę, gdzie krzyż stoi wielki i podziękuję Bogu za dar jakże piękny - dodaje, w kilku miejscach składając podziękowania także i medykom.

Z kolei Edyta Ledzion nominowana została przez burmistrza Żychlina Grzegorza Ambroziaka.

- Zasłaniamy usta, to nasze zwyczaje, jednak nie wiemy, czy to coś nam daje. Wszyscy mówią: "pamiętaj, zostań w domu", a ty myślisz "ziom, nie dam się nikomu". Zostań w domu i nie narażaj innych, bo to jest infamia nagle zostać winnym - rapuje Edyta Ledzion.

Pierwsza odsłona #hot16challenge miała miejsce sześć lat temu, a zapoczątkował ją warszawski raper Solar. W tym roku akcja przybrała formę pomocy dla szpitali w walce z pandemią koronawirusa.

Akcja początkowo była prowadzona wyłącznie wśród raperów, jednak z czasem zaangażowało się w nią coraz więcej osób. W "beefie z koronwirusem" uczestniczą np. politycy czy artyści reprezentujący zgoła inne gatunki niż rap. Doskonałym przykładem tego jest m.in prezydent Andrzej Duda, który "nawija" o tajemniczym ostrym cieniu mgły. Do tej pory udało się zebrać ponad 3,2 mln złotych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE