Reklama

[WIDEO] Kutnowscy policjanci… robią pompki i pomagają ciężko choremu Wojtusiowi!

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci zostali nominowani przez Komendę Powiatową Policji w Łowiczu do wzięcia udziału we wspólnej akcji pomocy choremu na SMA 18-miesięcznemu Wojtusiowi z Galewic. Mundurowi podjęli wyzwanie w poniedziałkowy poranek, nominując kolejne instytucje.

- W ramach wyzwania wystarczy zrobić 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic, który cierpi na SMA – najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Aby mógł przeżyć musi jak najszybciej otrzymać lek warty ponad 9 milionów złotych. Ochotnicy, którzy podejmują wyzwanie mogą również skorzystać z łatwiejszej wersji i zamiast pompek, wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby – opisuje sierż. szt. Justyna Filipczak z KPP Kutno.

Dodaje, że bycie policjantem, to nie tylko wykonywanie czynności służbowych i zapewnianie bezpieczeństwa publicznego. To przede wszystkich chęć służenia innym, niesienia pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

- Kutnowscy policjanci przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji pomocy małemu Wojtusiowi. Dziękujemy za nominację Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu. Do wykonania kolejnego zadania nominujemy Komendę Powiatową Policji w Łęczycy, VI Komisariat Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi oraz Straż Pożarną w Kutnie. Wojtuś, jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki! – kończy sierż. szt. J. Filipczak.

Zbiórka odbywa się TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE