Reklama

[WIDEO] Plany nowego komendanta kutnowskiej policji

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Plany nowego komendanta kutnowskiej policji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nadkomisarz Krzysztof Szymański niespełna dwa tygodnie temu objął funkcję Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kutnie zastępując p.o. na tym stanowisku podinsp. Zbigniewa Gruszczyńskiego. Dziś podczas konferencji prasowej opowiedział o własnych oczekiwaniach i planach, jakie chciałby wcielić w życie podczas swojego kierowania kutnowską komendą.

Nadkom. Krzysztof Szymański ma 40 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę i Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Służbę rozpoczął w 1997 roku jako aplikant kompanii partolowo-interwencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Od 2000 roku związany jest z ruchem drogowym. Najpierw rozpoczął pracę w Wydziale Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim, a od 2006 roku w Wydziale Ruchu Drogowego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi. W 2013 roku nadkom. Krzysztof Szymański został powołany na stanowisko Naczelnika WRD w Łasku. Od 2015 r. pełnił funkcję Naczelnika WRD w Piotrkowie Trybunalskim. 2 czerwca 2016 roku rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego został powołany Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE