Reklama

[WIDEO] Poznaj najpiękniejsze dziewczyny!

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Poznaj najpiękniejsze dziewczyny! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Za nami wybory Miss Aquaparku Lato 2015. Choć znamy już najpiękniejsze twarze imprezy, przybliżmy sylwetki wszystkich uczestniczek.1. Justyna Ambroziak – 20-latka z Kutna o ciemnych blond włosach i brązowych oczach. 171 cm wzrostu. Studentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Interesuje się malarstwem, uprawia fitness i gra w szachy. 2. Dominika Bilicka – 17-latka z Łodzi brązowy kolor włosów i takież same brązowe oczy. 179 cm wzrostu. Uczennica liceum Mistrzostwa Sportowego o profilu siatkarskim. Trenuje siatkówkę halową w Bydgoszczy. Lubi pozować do zdjęć. 3. Marta Domańska – 19-latka z Kutna, blondynka o brązowych oczach, 169 cm wzrostu. Ukończyła LO w Kutnie. Na co dzień aktywnie uprawia sport a głównie koszykówkę, siatkówkę, fitness. 4. Angelina Gregorek – 22-latka z Pralina, blondynka o niebieskich oczach, 171 cm wzrostu. Studentka Colegium Medicum w Bydgoszczy na kierunku elektroradiologia. Interesuje się literaturą współczesną , muzyką, modą oraz fotografią. Lubi eksperymentować w kuchni.

5. Joanna Guziołek – 21 lat, przyjechała do nas z Niedrzewia Drugiego, blondyna o niebieskich oczach i 168 cm wzrostu. Pracuje w Dynamic Bisnes Solution sala zabaw lego. Interesuje ją sport , moda i kino.
6. Magdalena Jabłońska – 23-latka z Bytomia, ciemnobrązowe włosy i piwne oczy. 170 cm. wzrostu. Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku fizyka medyczna. Interesuje się jazdą konną oraz wystawami psów.
7. Weronika Jałoszyńska – 18 lat, przyjechała do nas z Włocławka, ciemnowłosa blondyna o szarych oczach i 173 cm wrostu. Uczennica LO im. Mikołaja Kopernika we Włocławku. Trenuje judo, interesuje się piłką ręczną i siatkówką. Śpiewa i muzykuje.
9. Zuzanna Kubasińska – 21 lat, mieszka w Raciborowie, ciemnoblond włosy, brązowe oczy, 152 cm wzrostu. Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu o kierunku technologia żywności i żywienia człowieka. Interesuje się zmieniającymi wśród społeczeństwa trendami żywieniowymi. A w wolnym czasie uprawia sport i czyta książki.
10. Joanna Lach – 22 latka z Kutna, miedziany kolor włosów i szare oczy, 172 cm wzrostu. Studiuje na Politechnice Łódzkiej mechanikę i budowę maszyn. Gra w siatkówkę, uwielbia muzykę oraz podróże.
11. Izabela Łęcka – 24 lata, kutnianka o brązowych włosach i niebieskich oczach. 170 cm. wzrostu. Na codzień jest pracownikiem administracyjnym w firmie Nijhof-Wassink. Interesuje się tańcem, muzyką oraz problemami społecznymi.
12. Katarzyna Łuczak –16 latka z Raciborowa. Blondynka o zielonych oczach , 165 cm. wzrostu. Uczennica Zespołu Szkół Nr 3 w Kutnie w klasie o profilu technik logistyk. Wolny czas lubi spędzać na świeżym powietrzu, przeważnie biegając. Często uczestniczy w różnych zawodach sportowych.
13. Małgorzata Łuczak – 19 lat, mieszka w Raciborowie - ciemnowłosa blondynka o zielonych oczach, 171 cm. wzrostu. Uczennica ZS Nr 3 w Kutnie w klasie o profilu technik handlowiec. Lubi gotować i czytać książki. Często bierze udział w zawodach lekkoatletycznych.
14. Aleksandra Maciejewska –20 lat z Kutna, włosy o brązowym kolorze, zielone oczy, 173 cm wzrostu. Jest tegoroczną maturzystką i już studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Uwielbia rysować, interesuje ją malarstwo, uprawia sport i fitness.
15. Karolina Majcher – 22-latka z Różyc, cimnobrązowe włosy i brązowe oczy, 180 cm wzrostu. Na co dzień pracuje jako doradca stylu. Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim i nadal będzie kontynuowała naukę w tym kierunku. Interesuje się modą, kinem i muzyką. Uwielbia tworzyć modowe stylizacje. Kocha podróżować.
16. Karolina Matusiak – 19-latka z Kutna, brązowe włosy i takiż sam brązowy kolor oczu. 170 cm. wzrostu. Absolwentka III LO w Kutnie o rozszerzonym profilu z fizyki i chemii. Studentka Politechniki Łódzkiej. Uwielbia grać na pianinie i gitarze. Interesuje się neurobiologią i modą.
18. Paulina Pietura – 21-latka z Łodzi. Blondynka o niebieskich oczach. 164 cm wzrostu. Studiuje turystykę i rekreację na UŁ. Jak pisze o sobie: W ciągu roku niemiłosiernie zakuwa a w wakacje odpoczywa. Lubi podróżować i aktywnie odpoczywać, fascynuje się j. hiszpańskim, uwielbia przerabiać ubrania i potrafi zrobić serce i ciasteczko z języka.
19. Klaudia Podlasiewicz – 17-latka z Żychlina, a dziś przyjechała do nas ze Swansea w Walii. Ciemnobrązowe włosy i zielone oczy. 176 cm. wzrostu. Od września będzie studentką Collegu w Swensa. Kocha zwierzęta, ma kotke Princess oraz psa Fiodora. Interesuje się plastyką, a w przyszłości artyterapeutką.
20. Dorota Rogalska – 23-latka z Bydgoszczy, włosy ciemny blond, oczy piwne i 177 cm wzrostu. Studenka na Uniwerystecie Kazimierza Wielkiego. Pracuje jako Hostessa i modelka. Kiedyś trenowała sport, ale po kontuzji sport jest dla niej formą spędzania wolnego czasu.
21. Klaudia Stępka –19-latka ze Szczawina Kościelnego, brązowe włosy i zielone oczy, 181 cm wzrostu. Studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na dwóch kierunkach - ekonomii i komunikacji i psychologii w biznesie. Interesuje się śpiewem oraz tańcem. Wielokorotna laureatka konkursów muzycznych i tanecznych.
22. Anna Szczepańska – 23-latka z Płocka, włosy ciemny blond i brązowe oczy. 178 cm wzrostu. Studentka architektury. Na co dzień pracuje w agencji ubezpieczeniowej. Jej pasją jest zwiedzanie nieznanych zakątków Polski i poznawanie ich architektury. Zawsze dba o nienaganny wizerunek, a zarazem nieźle radzi sobie w kuchni. Uwielbia szybką jazdę samochodem.
23. Kinga Szymańska – 21 lat, przyjechała do nas z Nowych Ostrów, brązowe włosy i niebieskie oczy, 170 cm. wzrostu. Studiuje finanse i rachunkowość na Uniwerystecie Łódzkim. Swój wolny czas spędza na podróżach i spotkaniach ze znajomymi. Lubi czytać blogi o dietetyce i ćwiczeniach. Interesuje się modą, fitnessem, kinem oraz sportem, a głownie siatkówką.
24. Martyna Ślipek – 19-latka z Kutna, szatynka o brązowych oczach. 175 cm wzrostu. Jest tegoroczną absolwentką II LO w Kutnie. Interesuje się literaturą i uwielbia czytać horrory, romanse fantazy i powieści psychologiczne. Marzy, aby kiedyś wydać własna książkę. Chciałaby przygarnąć każde porzucone zwierzątko. Lubi podróżować i poznawać kultury innych krajów.
27. Kamila Ziółkowska – 19-latka z Bedlna. Blondynka o niebieskich oczach. 170 cm wzrostu. Uczennica ZS Nr 3 w Kutnie. Jej hobby to aktywne spędzanie wolnego czasu, lubi jeździć na rowerze, pływać, biegać i jeździć na rolkach.
28.Katarzyna Zylak – 18 lat, przyjechała do nas z Oporowa. Blondynka o zielonych oczach. 168 cm wzrostu. Uczennica I LO w Kutnie. Interesuje się literaturą, muzyką, kosmetologią. Jest utalentowana plastycznie. Lubi uczyć się języków obcych.

Jury Miss Aquaparku Lato 2015:
1. Paweł Ślęzak –
przewodniczący jury dyrektor MOSiR w Kutnie
2. Jacek Boczkaja-
zastępca prezydenta Miasta Kutno
3. Halina Boczkaja –
dyrektor banku BGŻ PNB Paribas
4. Maria Złotowska –
przedstawicielka firmy HYDROBUD
5. Joanna Podemska –
przewodnicząca Komisji Edukacji Kultury i Sportu Rady Miasta Kutno
6. Ewa Krauzowicz –
prezes AVON
7. Andrzej Wastowski – prezes kutnowskiej telewizji
8. Aleksandra Żeberkiewicz –
właścicielka salonu kosmetycznego
9. Radosław Rojewski –
dyrektor KDK
10. Rafał Brylski –
przedstawiciel firmy Media Expert
11. Grzegorz Chojnacki –
przewodniczący Rady Miasta Kutno
12. Łukasz Wójcik –
Mistrz Europy w szybownictwie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE