Reklama

[WIDEO] Radni odrzucili skargę na dyrektora ZNM

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Radni odrzucili skargę na dyrektora ZNM - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Kutno radni rozpatrzyli skargę złożoną przez jednego z mieszkańców Kutna na działanie dyrektora Zarządu Nieruchomości Miejskich Mariana Sierpińskiego. Mężczyzna na początku ubiegłego roku wniósł podanie o całkowite umorzenie zadłużenia czynszu z uwagi na trudną sytuację życiową. Na podstawie porozumienia zawartego z Prezydentem Zbigniewem Burzyńskim umorzono mu połowę zaległości, jednak do 31 maja bieżącego roku musiał spłacić resztę. Duże kłopoty finansowe spowodowane śmiercią żony oraz chorobą nie pozwoliły jednak kutnianinowi na uregulowanie należności, której ZNM nadal się domagał. Do zapłaty pozostało mu nieco ponad 3700 zł.- Pozostaje mi 260 zł na życie, wszystkie rachunki potwierdzone są przez notariusza, jestem obecnie na lekach psychotropowych oraz chory na dnę moczanową i nie stać mnie na wykupienie wszystkich leków, dlatego widzę pomoc w Panu, Panie Prezydencie - pisał mężczyzna w piśmie dostarczonym do Urzędu Miasta.

Głos w sprawie zabrał przewodniczący Komisji Rewizyjnej Przemysław Zawadzki, który odczytał protokół uznający skargę za bezzasadną, m.in. z powodu kwoty zobowiązań zaciągniętych przez mężczyznę czy remontów przeprowadzanych na własną rękę bez porozumienia z ZNM. Do tej opinii przychylili się pozostali radni.

Podczas posiedzenia radni miejscy wybrali również skład komisji doraźnej do dokonania zniszczeń zgłoszeń kandydatów na ławników. Do porządku obrad dodano także dodatkowy punkt dotyczący wezwania do usunięcia naruszenia prawa dokonanego w uchwale Rady Miasta sprzed kilkunastu lat dotyczącego miejscowego planu zagospodarowania terenu. Większością głosów "przeciw" radni nie ustosunkowali się do wezwania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE