Reklama

[WIDEO] Wójt czytała dzieciom

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Wójt czytała dzieciom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na zaproszenie dzieci klasy I A Zespołu Szkół w Dąbrowicach i wychowawcy Anny Ławniczak, wójt Dorota Dąbrowska odwiedziła pierwszoklasistów, by przeczytać im bajkę o żyrafie i mrówce. Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".Dorota Dąbrowska czytała najmłodszym uczniom bajkę autorstwa Danuty Parlak pt. „Żyrafa i Mrówka, historia pewnej przyjaźni". Atmosfera była wyjątkowo ciepła i przyjemna, a lektura okazała się na tyle interesująca, że maluchy samodzielnie opowiadały z pamięci przeczytane fragmenty opowieści.

– To kształtuje pamięć i pomaga przyswoić treść – uśmiecha się wójt Dorota Dąbrowska, która wystąpiła w roli lektora – Cieszę się, że miałam okazję spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. To mądre dzieci. Nasza przyszłość.

Były także słodkie prezenty dla pierwszaków i wspólne zdjęcie. Wójt otrzymała natomiast prezent w postaci malunku autoportretów całej klasy I A. Obraz jeszcze tego samego dnia zawisł w gabinecie wójta Gminy Dąbrowice.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE