Reklama

[WIDEO] Wymusił pierwszeństwo i pokazał środkowy palec. Kierowca BMW "gwiazdą" sieci

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Wymusił pierwszeństwo i pokazał środkowy palec. Kierowca BMW "gwiazdą" sieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jacy są (nie tylko) kutnowscy kierowcy? Jedni jeżdżą bardzo przepisowo, drudzy dużo bardziej niebezpiecznie, a ta trzecia grupa to posiadacze "beemek". Stereotypu, o którym świadczy złośliwe rozwinięcie skrótu BMW - Bolid Młodzieży Wiejskiej nie przełamuje wideo rejestrujące mało grzeczne, delikatnie mówiąc, zachowanie kierowcy na jednej z ulic naszego miasta.

"Pokazał jaki ma paluszek" - tak prześmiewczo zatytułował wideo jeden z kierowców. Jego kamerka samochodowa zarejestrowała, jak spokojną podróż ulicami Kutna nagle zakłóca mu inny kierowca - posiadacz BMW. Rzecz dzieje się na ul. Staszica.

Stojący na środku jezdni właściciel "beemki" nie zważając na jadący za nim samochód włącza się do ruchu wymuszając tym samym pierwszeństwo i nie wygląda to na zwykłe roztargnienie czy przypadek. Jakby tego tego było mało postanowił on dać upust swoim emocjom - na dźwięk klaksonu odpowiedział pokazując środkowy palec, a tym samym wysoką "kulturę" osobistą i odjechał jak gdyby nigdy nic łamiąc przy tym przepisy ruchu drogowego. A świadczy o tym chociażby zmiana pasa bez użycia kierunkowskazu czy też wspomniane wcześniej wymuszenie pierwszeństwa.

- Pokazał mi jaki ma duży paluszek .... ! Można .... pewnie można! W Kutnie - podpisuje film jego autor.

A Wy jak oceniacie tę sytuację?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE