Reklama

[WIDEO] Za ciemno na Tarnowskiego?

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Za ciemno na Tarnowskiego? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nieoświetlone miejsca w mieście potrafią skutecznie uprzykrzyć życie mieszkańców. Tym razem problem wystąpił w okolicy ul. Tarnowskiego. Mieszkańcy czują się coraz mniej bezpiecznie. Czy coś można z tym zrobić?

Jak twierdzą mieszkańcy, okolica w pobliżu marketu Dino przy ulicy Tarnowskiego nie zachęca do wieczornych spacerów.

- Jedna z latarni nie świeci od kilkunastu lat. Po zmroku panują tu ciemności z powodu zbyt dużych odległości pomiędzy lampami. Może w końcu uda się coś z tym zrobić - zgłasza jeden z mieszkańców.

Poniżej film przesłany przez mieszkańca:

Okazuje się, że takie zaciemnione miejsca są doskonałym miejscem wieczornych spotkań młodzieży.

- Nie raz trafiłam na grupki młodych osób. Nie rozrabiają, ale czasami do bardzo późnych godzin nocnych zachowują się głośno, co szczególnie w lato, jest dość uciążliwe - dodaje mieszkanka pobliskiego bloku.

Kolejny z mieszkańców zauważył jeszcze jeden problem, do którego również przyczynia się niedostateczne oświetlenie terenu.

- Zimą woda spływająca rynnami marketu gromadzi się na chodniku i parkingu, gdy zamarznie tworzy się lodowisko, którego w dodatku nie widać, powoduje to kolejne zagrożenie dla okolicznych mieszkańców - informuje mieszkaniec.

Problem więc jest dość poważny. Z pytaniem, czy jest szansa, aby zamontować dodatkowe oświetlenie na tym terenie, zwróciliśmy się już do Urzędu Miasta w Kutnie. O odpowiedzi poinformujemy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE