Reklama

Reklama

[WIDEO, ZDJĘCIA] Radni wsparli Szlachetną Paczkę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Klub Radnych Porozumienie dla Kutna pochwalił się dziś wzięciem udziału w Szlachetnej Paczce. Przygotowane przez nich podarunki zostały świątecznie opakowane.

Reklama

- Radni z Klubu Porozumienie Dla Kutna każdego roku włączają się do przedświątecznej akcji Szlachetna Paczka. W tym roku prezenty też już spakowane i wkrótce trafią do rodziny, która na nie czeka. Warto Pomagać !!! - napisali radni na Facebooku.

W paczce znalazły się m.in. tablety, puzzle, kosmetyki, czy chemia gospodarcza.

Szlachetna Paczka łączy Polaków wokół idei mądrego pomagania już od 20 lat. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi, a Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.

Organizatorzy programu dołożyli wszelkich starań, żeby tegoroczną formułę dostosować do przepisów sanitarnych i zadbać o bezpieczeństwo beneficjentów i wolontariuszy. W konsultacjach z wirusologiem dr. Tomaszem Dzieciątkowskim wypracowano procedury bezpieczeństwa, organizując Szlachetną Paczkę w odpowiednim reżimie sanitarnym. Standardy przeprowadzenia programu są także dynamicznie dostosowywane się do zmieniających się warunków i wytycznych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy